Bytová jádra

Nebaví vás už staré umakartové jádro, staré umyvadlo, plechová rezavějící vana a zašlé obklady, pokud vůbec nějaké jsou?

Renovace bytového jádra nemusí znamenat zhroucení rodinného rozpočtu!
Nevyhovující bytové jádro je jedním z nejpalčivějších problémů, které trápí majitele bytů v panelových domech. Hlavními důvody  pro rekonstrukci bytového jádra jsou jak celková zastaralost, tak akutní nedostatek prostoru.

Typická koupelna v „paneláku“ je malá i pro jednoho člověka a pokud do ní chcete navíc umístit pračku, nepohnete se v ní už vůbec. Navíc všudypřítomný umakart má minimální zvukově-izolační vlastnosti a po dlouhých letech zatékání vody se stává snadnou obětí nejrůznějších zdraví škodlivých plísní.

Při rekonstrukci lze stávající bytové jádro rozšířit a změnit rozmístění jednotlivých prvků. Výrazného zvětšení prostoru lze také dosáhnout spojením koupelny s WC.

U společnosti Stavby Talaš zahrnuje rekonstrukce bytového jádra doslova vše.

Na úvodní schůzce si poslechneme vaše požadavky a domluvíme detaily rekonstrukce. Poradíme vám s výběrem materiálů a najdeme optimální řešení s ohledem na vaši peněženku. Zajistíme vše od návrhu interiéru, přes likvidaci starého bytového jádra až po dodávku vybavení a realizaci nového bytového jádra.

Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje:

Aby byla rekonstrukce bytového jádra opravdu kompletní, zajistíme pro Vás – pomůžeme vám vyřídit - na počátku realizace i stavební povolení. To je třeba v případě větších stavebních změn v bytě, jako jsou rozšíření koupelny, změna půdorysu jádra. Stavební povolení není potřeba pouze při běžné rekonstrukci bytového jádra.

Pokud i Vy právě plánujete rekonstrukci bytového jádra či koupelny, obraťte se na nás. Uvidíte, že společně s vámi a naším individuálním přístupem bude rekonstrukce bytového jádra celkem jednoduché, časově nenáročné a finančně dostupné řešení. A navíc, nabídka je ZDARMA.