Sádrokartony

Stavby Talaš provádí veškeré montáže sádrokartonových  konstrukcí, ať už se jedná o podkrovní vestavby, kancelářské prostory, stropní  podhledy nebo sádrokartonové příčky…

Sádrokarton nejen že přispívá k tepelné pohodě člověka a zlepšuje zvukovou izolaci, ale je to také v porovnání s klasickými materiály flexibilní, snadno použitelný stavební material s nízkou hmotností, který Vám můžeme pro rekonstrukci Vašeho bytu  či domu jen doporučit.

Montáž sádrokartonu je čistá a rychlá stavební technologie, sádrokarton se dobře dopravuje a zpracovává, montáž však vyžaduje praxi a zkušenosti.

Pomocí sádrokartonu dosáhnete komfortního bydlení za příznivou cenu. Nezanedbatelnou výhodou sádrokartonových příček je snadná demontáž. Díky sádrokartonu tak můžeme rychle, kvalitně a čistě měnit vzhled vašeho bydlení

Pomocí sádrokartonových desek vyřešíte rychle např. rekonstrukci půdních prostor, snižování stropů atd.

Také bytové jádro lze rekonstruovat pomocí sádrokartonu, a to pomocí systémů, které jsou svými vlastnostmi předurčeny k použití do prostorů se zvýšenou vzdušnou vlhkostí, jako jsou koupelny. Desky jsou již z výroby impregnovány  a jsou tedy pro uvedené prostory vhodné.